Collection: BAGS, TOTES & TEA TOWELS
These linen and cotton bags can be used as an alternative to plastic when collecting your favourite root veg, mushrooms and herbs from the supermarket or farmers market.
-
PLASTIC FREE LINEN PRODUCE BAG - HERB
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
$8.00 - Unit price
- per
Sold out -
PLASTIC FREE LINEN PRODUCE BAG - MUSHROOM
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
$8.00 - Unit price
- per
Sold out -
PLASTIC FREE LINEN PRODUCE BAG - ROOT VEGETABLE
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
$8.00 - Unit price
- per
Sold out -
PLASTIC FREE LINEN PRODUCE BAG - FRUIT
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
$8.00 - Unit price
- per
Sold out -
PLASTIC FREE LINEN PRODUCE BAG - VEGGIE
- Regular price
- $10.00
- Sale price
- $10.00
- Regular price
-
$8.00 - Unit price
- per
Sold out -
PLASTIC FREE PRODUCE & MARKET BAG SET | 5 PIECE - 100% LINEN
- Regular price
- $45.00
- Sale price
- $45.00
- Regular price
-
$50.00 - Unit price
- per
Sold out -
GREAT AUSTRALIAN BITE BAG
- Regular price
- $30.00
- Sale price
- $30.00
- Regular price
-
- Unit price
- per
Sold out -
WHAT'S IN SEASON BAG
- Regular price
- $45.00
- Sale price
- $45.00
- Regular price
-
$0.00 - Unit price
- per
Sold out -
NOTHING BUT NET SHOPPING BAG
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$15.00 - Unit price
- per
Sold out -
HALF AND HALF MESH SHOPPING TOTE
- Regular price
- $20.00
- Sale price
- $20.00
- Regular price
-
$20.00 - Unit price
- per
Sold out -
CANVAS SHOPPING TOTE WITH POCKETS
- Regular price
- $15.00
- Sale price
- $15.00
- Regular price
-
$20.00 - Unit price
- per
Sold out -
REUSABLE FOOD COVERS
- Regular price
- $26.00
- Sale price
- $26.00
- Regular price
-
$20.00 - Unit price
- per
Sold out -
PUFFY LAPTOP BAG
- Regular price
- $39.00
- Sale price
- $39.00
- Regular price
-
$20.00 - Unit price
- per
Sold out -
PUFFY GLASSES CASE
- Regular price
- $25.00
- Sale price
- $25.00
- Regular price
-
$20.00 - Unit price
- per
Sold out -
PUFFY AIRPOD CASE
- Regular price
- $18.00
- Sale price
- $18.00
- Regular price
-
$18.00 - Unit price
- per
Sold out -
FLATLAY DRAWSTRING MAKE-UP BAG
- Regular price
- $52.00
- Sale price
- $52.00
- Regular price
-
$20.00 - Unit price
- per
Sold out -
REUSABLE MAKE UP WIPES
- Regular price
- from $7.50
- Sale price
- from $7.50
- Regular price
-
$10.00 - Unit price
- per
Sold out